حمایت

از اینکه می‌خواهید کنار ما باشید متشکریم. شما می‌توانید بسته به شرایط، تخصص و علاقه‌ی خوداز راه‌های زیر از پروژه موسیقی شوش و اهداف آن حمایت کنید.

حمایت مالی

پروژه موسیقی شوش از نظر مالی مستقل است و توسط سرپرست پروژه به شکل خصوصی اداره می‌شود. در صورت تمایل به حمایت مالی (یا اهدای ساز، تهیه‌ی اقلام خوراکی و …) با شماره‌تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۶۱۲۳ (داخلی ۱۰۲) تماس بگیرید.

پروژه موسیقی شوش در محل موسسه یاریگران کودکان کار پویا فعالیت می‌کند. همکاری این دو شامل هیچ رابطه و تبادل مالی نیست و به دلیل مشترک بودن اهداف انجام می‌شود.

مدیر پروژه

به کنسرت‌تان دعوتمان کنید!

شنیدن موسیقی زنده برای روند پیشرفت هر هنرجوی موسیقی مفید و ارزشمند است. اجراهای ارکسترال موسیقی کلاسیک و همینطور اجراهای موسیقی ایرانی برای ما اولویت دارد. همچنین به خاطر دشواری آمدوشد در ساعات برگزاری کنسرت، تمرینِ نهایی در سالن به اجرای اصلی ارجح است. 

لطفاً برای هماهنگی با شماره‌تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۶۱۲۳ (داخلی ۱۰۲) تماس بگیرید.

عکس از تمرین نهایی ارکستر رسانه‌ی هنر به رهبری امیرپدرام طاهریان با حضور هنرجویان پروژه موسیقی شوش

اهدای کتاب

اگر به اهدای کتاب به پروژه علاقه‌مند هستید، می‌توانید با لینک زیر به صفحه‌ی «کتاب‌های مورد نیاز» بروید.

داوطلب حضوری

کمک داوطلبانه حضوری در پروژه موسیقی شوش به خاطر ویژگی‌های کودکان و همینطور ویژگی‌های محیط فعالیت پروژه، نیازمند شرایطی در داوطلبان است.

شرایط عمومی داوطلبان:
  • توانایی انجام کارگروهی
  • قانون‌پذیری
  • توانایی حفظ خونسردی کامل در مقابل بازیگوشی‌های کودکان یا شرایط خاص و رفتار و گفتار متناسب
  • گذراندن دوره‌های آشنایی با پیمان‌نامه حقوق کودک
  • گذراندن دوره‌های روانشناسی مورد نظر پروژه موسیقی شوش و موسسه یاریگران کودکان کار پویا

در حال حاضر در زمینه‌های زیر نیازمند همکاری داوطلبانه‌ی شما هستیم.

اطلاعات این بخش و فرم ثبت‌نام به زودی در اینجا قرار می‌گیرد. تا آن زمان می‌توانید با شماره‌ی 02128426123 (بخش پروژه موسیقی شوش، داخلی ۵) تماس بگیرید.

واحد داوطلبان

پروژه موسیقی شوش در زمینه تدریس موسیقی کودک نیازی به داوطلب ندارد. از همه‌ی مدرسان علاقه‌مند به فعالیت متشکریم.

واحد داوطلبان

ما را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنید!

عضو شدن در صفحات و دنبال کردن آنها، همچنین تعامل پیوسته با پست‌های ارسال شده در آنها (لایک، کامنت، به اشتراک گذاشتن) به صفحه و دیده شدن آن در مواقع مورد نیاز مانند برگزاری کنسرت‌ها یا انتشار فراخوان‌ها، و در نتیجه اهداف کلی پروژه کمک مهمی می‌کند. برای یافتن پیوند به صفحات پروژه در رسانه‌های اجتماعی به صفحه‌ی ارتباط مراجعه کنید.

عکس از سارا رفانی

داوطلب دورکار

اطلاعات این بخش و فرم ثبت‌نام به زودی در اینجا قرار می‌گیرد. تا آن زمان می‌توانید با شماره‌ی 02128426123 (بخش پروژه موسیقی شوش، داخلی ۵) تماس بگیرید.

واحد داوطلبان