هوشیار خیام در دروازه‌غار با هنرجویان سخن می‌گوید - اخبار پروژه موسیقی شوش

هوشیار خیام در دروازه‌غار

جمعه ۱۹ مهرماه ۱۳۹۸ – جمعه‌ی گذشته هوشیار خیام در دروازه‌غار مهمان مدرسان، اعضا و هنرجویان پروژه موسیقی شوش بود. ارتباط مجموعه با این آهنگساز و پیانیست شناخته‌شده‌ی کشورمان، از زمستان سال پیش آغاز شده است. اسفند ۱۳۹۸ هنرجویان پروژه، شنونده‌ی مهمانِ کنسرت سولوی پیانو این استاد دانشگاه در جریان جشنواره‌ی موسیقی فجر در تالار وحدت بودند. همچنین در جریان رویداد «شش شوش»، جشن شش سالگی پروژه موسیقی شوش و برنامه‌های مربوط به آن، در صفحه‌ی اینستاگرام از ایشان به همین خاطر تشکر شد.

ورود هوشیار خیام به خانه کودک پویا، محل تشکیل کلاس‌های پروژه، با برگزاری اجراهای هفتگی همزمان بود. این اجراها که جمعه‌ی هر هفته از حدود ساعت ۱۲:۳۰ در فضای باز حیاط مجموعه و با حضور هنرجویان، مدرسان و اعضا برگزار می‌شوند، این هفته شامل اجرای دوئت فلوت شاگردان شهرام رکوعی و دوئت ویلن‌سل شاگردان شبنم جعفری‌راد بود. با حضور آقای خیام، این هفته هنرجویان کلاس موسیقی کودک مهسا آذربهرام نیز دو قطعه را با فلوت ریکوردر و زایلوفون اجرا کردند. همچنین ایشان از تمرین ارکستر تازه تاسیس پروژه، «ارکستر مجلسی دروازه‌غار» نیز دیدن کردند.
آقای خیام با هنرجویان ساز تخصصی و موسیقی کودک صحبت کردند. همچنین اظهار کردند که از دیدن چنین جو موسیقایی و دوستانه‌ای شگفت‌زده و خوشحال هستند.

هوشیار خیام در دروازه‌غار - اخبار پروژه موسیقی شوش

آخرین بخش از دیدار هوشیار خیام در دروازه‌غار ، جلسه‌ای با حضور تعدادی از مدرسین و اعضا بود. حاضران در این جلسه عبارت بودند از مهمان امروز آقای هوشیار خیام، و همچنین بهتاش داورپناه (سرپرست و مدرس)، مهسا آذربهرام (مدیر اجرایی و مدرس)، شبنم جعفری‌راد (مدرس)، خشایار شهریاری (مدرس)، نگار ابوالقاسم (مدیر داخلی) و کیانوش رحیم‌پور (عضو).
در هفتمین پاییز از زمان شروع به کار و چند روز پس از ۱۶ مهرماه (هفته و روز کودک)، پروژه‌ی موسیقی شوش امیدوار است این دیدار نویدبخش ارتباط بیشتر و بهتر با جریان موسیقی و موسیقی‌دانان کشور باشد.

بخش اخبار وبسایت پروژه موسیقی شوش – عکاس: سارا رفانی
تهران، محله‌ی شوش-دروازه‌غار – جمعه ۱۹ مهرماه ۱۳۹۸


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *