مهسا آذربهرام

مهسا آذربهرام - پروژه موسیقی شوش

مهسا آذربهرام، معلم موسیقی کودک و مدیر اجرایی پروژه موسیقی شوش است. او همکار‌ی‌اش با پروژه را از مهرماه سال ۹۶ آغاز کرد.
مهسا دیپلم ریاضی دارد و برای ادامه در دانشگاه سوره تهران نقاشی خوانده‌است. فعالیت‌های هنری خود را در زمینه‌ی نقاشی و نوازندگی گیتار از دوران نوجوانی شروع کرد و مدتی نزد پونه نهاوندی و آیلین ارجمند به یادگیری این ساز پرداخت.
سال ۹۵ بعد از آشنایی با بهتاش داورپناه در دوره‌های مربیگری موسیقی کودک، تصمیم به انتخاب ساز ابوا به عنوان ساز تخصصی خود گرفت و اکنون نزد نازنین احمدزاده هنرجوی ابوا است.
در سال‌های پایانی دانشگاه، دوره‌های مربیگری هنر کودکان را در آموزشگاه هنری سرزمین باران گذراند و شروع به فعالیت در حوزه‌ی کودکان کرد. بعد از یکسال فعالیت در حوزه‌ی نقاشی کودکان تصمیم گرفت به طور جدی در حوزه‌ی موسیقی کودک کار کند.
در دوره‌ها و کارگاه‌های متعدد مربیگری موسیقی کودک بهتاش داورپناه ،آموزشگاه موسیقی پارس و موسسه پندار پویای آدمک شرکت کرد و همزمان به عنوان کمک مربی کلاس نزد فرزان فرنیا، آرزو ابویی و مستانه حکیمی فعالیت می‌کرد.
همین‌طور مهسا به طور مستمر از سال ۹۵ نزد بهتاش داورپناه شروع به کمک ‌مربیگری کرد و همین علتی برای آشنایی‌اش با پروژه موسیقی شد.

سال ۹۷ به عنوان نوازنده ابوا در اجرای داستان موزیکال گل خنده گل اخم به سرپرستی و رهبری بهتاش داورپناه شرکت کرد.
در چند سال گذشته در اجراهای متعدد آموزشگاه زریاب، چاووش، ارف، پارس، تحریر و پروژه موسیقی شوش شرکت داشته و به آموزش موسیقی کودک ادامه می‌دهد.

این صفحه به زودی با اطلاعات بیشتر به روز می‌شود.

روابط عمومی پروژه موسیقی شوش


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: