فرم همکاری داوطلبانه

پروژه موسیقی شوش از ابتدا بر اساس فعالیت داوطلبانه و بدون دستمزد شکل گرفته است. در حال حاضر نیز همه‌ی مدرسین پروژه به صورت داوطلبانه (بدون دستمزد) در حال فعالیت هستند. شما هم می‌توانید بخشی از وقت ارزشمندتان را در مسیر آموزش کودکان و نوجوانان صرف کنید.

فعالیت داوطلبانه در جهت اهدافی که خودمان به آنها اعتقاد داریم، حس رضایت و اعتماد به نفس را به ارمغان می‌آورد. درک اثرگذاری خودمان در مسیری که می‌دانیم ارزشمند و مهم است، از معدود لذت‌های ماندگار زندگی‌ست.

برای شروع همکاری داوطلبانه با پروژه موسیقی شوش، فرم زیر را پر کنید. در اولین فرصت ممکن برای درخواست همکاری در زمینه تخصصتان با شما تماس می‌گیریم.

برای حمایت مالی (یا تامین مایحتاج پروژه) و یا دعوت به کنسرت به جای پر کردن فرم زیر با شماره تلفن 09028426123 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید به این شماره پیام بدهید تا با شما تماس بگیریم.

روابط عمومی

فرم شروع همکاری داوطلبانه

فرم همکاری داوطلبانه
لطفاً با حروف فارسی پر شود.
لطفاً آدرس ایمیل خود را وارد کنید. از این آدرس جز برای ارتباط مستقیم با شما استفاده دیگری نخواهد شد.
نکته مهم: در صورت تمایل به همکاری از راه دور، وارد کردن آدرس ایمیل ضرورت دارد.
لطفاً سال تولد خود را به شکل ۴ رقمی وارد کنید.
لطفاً روز تولد خود را وارد کنید.
برای مثال: کارشناسی نوازندگی جهانی، دکتری حسابداری، ارشد مهندسی صنایع
جنسیت *
وضعیت تاهل *
اگر فعالیت شما به کودکان مربوط می‌شود، ذکر کنید. | اگر بیش از یک مورد فعالیت داشته‌اید، هر کدام را توضیح دهید. | لطفاً نام سازمانی که در آن فعالیت می‌کردید را ذکر کنید. | لطفاً سمت و نوع فعالیتتان را توضیح دهید.

همکاری

در چه زمینه‌ای تمایل به همکاری با پروژه دارید؟ *
دورکاری به صورت عمده به صورت پروژه‌های کوچک چند ساعته است که به وسیله ایمیل به شما پیشنهاد می‌شود و در صورت تقبل به عهده‌ی شما گذاشته می‌شود. این پروژه‌ها می‌تواند شامل تایپ قطعات موسیقی در برنامه‌ی سیبلیوس، ترجمه‌ی متن، نوشتن متن خبر، پژوهش و مطالعه و … باشد. بدیهی‌ست این پروژه‌ها در صورتی بر عهده‌ی شما قرار می‌گیرد که در زمینه تخصص و توانایی شما باشد.
آیا سابقه‌ی فعالیت در زمینه موسیقی دارید؟ *
اگر سابقه‌ی مربوط به موسیقی ندارید، ناامید نشوید، در ادامه‌ی همین فرم رشته‌ها و موارد غیر موسیقایی زیادی می‌بینید که ممکن است مربوط به شما باشد. می‌توانید با خیال راحت «نه» را انتخاب کنید و ادامه فرم را ببنید.
سابقه فعالیت «حرفه‌ای» در کدام یک از زمینه‌های زیر را دارید؟ *
آیا با برنامه Sibelius آشنا هستید؟ *
آیا سابقه‌ی کار با «وردپرس» دارید؟ *
آیا سابقه‌ی نوشتن خبر دارید؟ *
آیا سابقه‌ی تولید محتوی برای شبکه‌های اجتماعی را دارید؟ *
آیا با «فیلم‌برداری» آشنایی دارید؟ *
آیا «گواهینامه رانندگی» و وسیله نقلیه دارید و می‌توانید برای رفت و آمد هنرجویان به ما کمک کنید؟
رفت و آمد هنرجویان در حالت عادی به صورت رفت و برگشت و از دروازه‌غار به مقاصدی مثل مراکز آموزشی و فرهنگی یا درمانی انجام می‌شود. «موارد خاص» شامل زمان برگزاری کنسرت‌های پروژه، دعوت شدن هنرجویان به کنسرت دیگران و گاهی گردش در محل‌های فرهنگی (مثل دانشگاه‌هاو تالارها و موزه‌ی موسیقی) ست.